J. Lennox: Neboj se být solí a světlem, i když to něco stojí

John C. Lennox, 

72 stran, ALEF Křesťanské sbory

Skladem
90 Kč –11 % 80 Kč
Kategorie: Jak evangelium říct
Hmotnost: 0.09 kg
kniha neboj se byt soli a svetlem i kdyz to neco stoji (1)
90 Kč –11 %

Velmi inspirativní knížka pro osobní evangelizaci. Světově známý profesor matematiky a obhájce křesťanství povzbuzuje, abychom se nebáli být hrdí na své křesťanství, a vysvětluje biblické principy, jak mluvit s lidmi o Kristu, aby to nebylo trauma nesplněné povinnosti, ale něco radostného a osvobozujícího.

Křesťanství není soukromá záležitost, do které nikomu nic není? Křesťané se nemusí bát, že je jejich zpráva zastaralá a neaktuální, ale mohou odvážně mluvit o Kristu!
Autor sype z rukávu jednu zkušenost za druhou o tom, jaký mají lidé zájem o evangelium, když se podá podle toho, jak o tom mluví Bible.
Mluvit o Kristu odvážně a přirozeně má za následek, naše víra potom roste a dává radost.


Zážitek v prodejně

Přišel do prodejny jeden pán. Když platil, přidal jsem mu jako pozornost tuto no­vin­ku. Asi za dvě hodiny mi volá a říká: „Tak jsem asi v polo­vině té knížky a chci se zeptat, jestli má­te ještě víc těch knížek, co jste mi dal jako navíc?“ − „No, mám?“ − „A můžu si pro ni přijít?“ − „No, můžete. A kdy chcete přijít.“ − „Hned!“ − „A kolik jich budete chtít?“ − „Asi dvacet“. Během chvilky přišel a oprav­du si jich dva­cet kou­pil.

Zpět do obchodu